Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Python Reticulatus

Zdravím všechny teráristy.Mám dotaz vlastním retinu mám ji už čtvrtým rokem má 4m a 30kg.Nevím jestli je to normální ale had občas dost nahlas sičí.Je to jako když si odfoukne.Nedělá to pořád jen občas.Myslel jsem si že ji vadí podestýlka ktetou jsem vyměnil, ale děláto třeba když ji pustím ven aby se prolez,nebo když ho rosím vodou.Nejeví žádné známky nemoci.Potravu příjmá bez problému.Tak nevím jestli ji vzít pro jistotu na vet.a nebo jestli někdo z vás s tím nemáte zkušenosti a napsali radu čím to může být.Diky za odpovědi.

dělá to i v klidu ? pokud ano radši bych vet navštívil mohlo by jít o nějaké RI ...jeden had mi něco podobného dělal taky třeba jednou za den nebo po par dnech a byl to zapal plic (nebo tak nějak to vet. říkala už nevím přesně) přitom jinac byl úplně v pořádku bez jiných příznaku