Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potkan nebo myš

Zdravím, můj krajťák má asi 150g a 60cm podle tloušťky těla bych řekl že malého potkana by už zvládl, mám mu zkusit dát potkana nebo stačí jen myš ? Nebo že bych mu dal 2 myši(nechci ho překrmovat), přijde mi že nějak moc neroste, váha mu furt kolísá zhubne 10g a po myši nabere 15g a tak dokola, takže přibírá asi jen po 5g.
děkuji za odpověď.

Nespěchej, pokud nemáš odrostlá potkaní holata, tak krm myši. Až nabere hmotu a bude mít kolem metru, tak přejdi na malé potkany. Hlavně nespekuluj kolem mastomyší a křečků, z těch se pak regíny blbě vrací zpátky na myši a potkany... m.