Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uhynuti uzovky cervene “nafouknuti strev”

Dnes jsem se po 15letech rozloucila se svou “Zofii”. Uz na tom nic nezmenim, ale neda mi to a chci se zeptat, jestli uhynem mohlo byt i neco jineho, nez pouze stari. Jeste vcera jsme ji meli dlouho venku a nevsimli jsme si niceho zvlastniho. Dnes jsem ji nasla v terariu, bohuzel jiz bez znamek zivota. Od poloviny tela az k ocasu jakoby “nafouknutou”. V terariu nebylo nic jinak nez bezne.

No, nejvíce by asi napověděla pitva. Zhruba pak poznáte, čím to mohlo být. Pokud ne, tak pár dobrých fotek případných malformací z autopsie, a ze zkušenějších hadařů by to pak určitě někdo poznal.