Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tityus stigmurus

ahojte zhanam skorpiony co by mohli byt bez problemou aj niekolko generacie spolu dopocul som sa o tich + rozmnozuju sa same to je dalsia výhoda..... mate ich niekto po viacej? mam zaujem idealne Košice...diky :)

Já jih mám dost, ale jedině poslání z Prahy.
Jinak jako komunitního štíra, který se rozmnožuje ještě léoe než stigmurus (byť není partenogenetický) mohu doporučit ještě Tityus smithi, obě barevné variace classic a gold (chovají sevšichni dohromady, tj. klidně mláďata spolu s dospělými)