Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmije ?

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je možné podle nalezené svlečky určit druh hada na zahradě. Případně, jak jej odchytit?
Děkuji

Pěkné odpoledne,

svlečka vyfocená na keři, sebrat ji mohu, foto poslat kam? Hada jsem viděla jen jednou - velmi tmavé zbarvení, týden na to svlečka. Vzhledem k pohybu malých dětí a zvířátek po zahradě bych ráda věděla na čem jsme a co dál.
Děkuji