Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vápenec

Hezkou neděli všem,mám do vitaminu Reptivite přidat vápenec?Zaujalo mě video na YouTube od Krokgar,tam vysvětloval.Nemaji to ve zverimexu,nevim poměry a jak co sypat,sypu viz výše na hmyz 3krat týdne,moc děkuji za vysvětlení,ikdyz vás to dokola asi nebaví.Dekuji

Môžeš. Stačí sa pozrieť ako chová niektoré zvieratá, napr. Teju, stepáka...určite je toho viac, ako napr. osvetlenie, to bola tiež bieda, dlho som nič nevidel, možno sa chalan polepšil, raz som ho upozornil, že sú v jeho videách nezmysly a ťažko to znášal.