Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Najlepšie by bolo nechať agamu na pokoji v teráriu.
Yacopsae. 27.05.2020 07:43
Yacopsae.
Tak mi bylo řečeno že fyzicky kontakt má ráda,nic ve zlem ,ale není mi 5let že bych to zvíře nějak m…
Elisebah 27.05.2020 19:02
Elisebah
V klidu :) mě třeba bylo jasný že tu agamku netaháte pořád. Ale hodně lidí neni schopný pochopit že…
Sinister 27.05.2020 20:30
Sinister
Co Vy všechno nemáte?
Elisebah 28.05.2020 07:00
Elisebah
Nemám zrovna agamy a želvy :D ale pracoval sem s nima takže tak nějak vím co a jak, jednu agamku sem… poslední
Sinister 28.05.2020 10:57
Sinister

Tak mi bylo řečeno že fyzicky kontakt má ráda,nic ve zlem ,ale není mi 5let že bych to zvíře nějak mackala nebo něco.Ona sama přileze k ruce ..sice chvíli na ni čumí zdali tam není cvrček no a pak pomalu leze dál má rada čumět z okna.ovsem nemohu tam stát celý den že tak jen tak .

V klidu :) mě třeba bylo jasný že tu agamku netaháte pořád. Ale hodně lidí neni schopný pochopit že i s plazem se dá vytvořit pouto, neříkám že u všech plazů (třeba s gekonama se mi to nepovedlo, ti na mě vržou když je zrovna musim odchytit kvůli čištění atd.). U agam to je asi nejvíc. Hlavní je porozumět tomu zvířeti, vypozorovat jeho chování v určitých situacích a podle toho se pak řídit :) ale to už je zas úplně mimo téma :D

Nemám zrovna agamy a želvy :D ale pracoval sem s nima takže tak nějak vím co a jak, jednu agamku sem měsíc oducpával, protože když sem byl na nemocenský tak ostatní krmili červama, takže jedna agamka totálně ucpaná, šlo jí i nahmatat v břiše něco tvrdýho. Takže sem zakázal dávat komukoliv červy a taky sem zakázal tý agamce dávat hmyz dokud se pořádně nevykadí. No, trvalo to dlouho, asi měsíc, koupání a k jídlu jen pampelišky, žádnej hmyz. Nakonec se to povedlo a agamka se uzdravila. Takže pozor na červy ;)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru