Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nevim si rady?

Dobry den.Moje agamka v posledních dnech, odmítá být terarium a neustále se dobývá ven a mám ji pořád "za zadkem". Dokonce ani cvrcky nechce jinde než venku. Navíc mi přijde, že dost zhubla. Je to jen nějaký její rozmaru nebo ji něco je?

Zdravím. Neuvádíte žádné informace, z nichž by bylo možno cokoliv kloudného dedukovat. Stáří zvířete, hmotnost, původ, jak dlouho je u Vás, velikost terária, teplotní gradient, vybavení... Foto samotného zvířete a chovné ubikace také pak napoví. Když toto dodáte, můžete se pak dočkat odpovědi od nějakého zkušenějšího chovatele agam (já osobně přímo agamy nedělám).