Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán - venkovní výběh

Zdravím,
prosim o radu co s leguánem který ve venkovnim výběhu tak dlouho šmejdí po kleci až si rozedral cely čumák do krve...loni měl také letní výběh, ale nedělal nic podobného. Tento týden si ho na začátku lehce odřel a dnes po příchodu z práce ho ma dodělaný až do krve...
Prosím o rady, tipy co s tím...jestli jej raději nechat vevnitř ve skleněném teráriu?? Případně čím tlamičku zasypat, natřít aby se mu tam jeste nedostala nějaká infekce...
Díky

Je zjevné, že se o svého kamaráda staráte dobře. Také chovám leguána a je od malička volně po domě. Sám se naučil chodit dělat potřebu na stejné místo. Pokud jsme jeli na chatu, tak si také odřel hlavu. Stačí, když mu uděláte venkovní a dostatečně velký výběh a zároveň mu během dne dopřejete pár minut v náručí apod. Velmi důležité je, aby nebyl v průvanu a máte po starostech. Přeji mu i Vám dlouhý věk.