Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva nádherná

Zdravím, řeším problém se svojí želvou... už delší dobu (pár měsíců) jen minimálně přijímá potravu, málo se hýbe a zdá se jakoby měla problémy se zrakem.
Slečna ve zverimexu mi tvrdila, že želva vydrží bez potravy velmi dlouho a vesměs po čase začne opět žrát... což ale asi neřeší ostatní problémy

Díky za radu

Dobrý večer, chtělo by to víc podrobností a ideálně fotku želvy. "Cenné rady" slečny ze zveráče jsou na pěst a raději ji nekomentuji.
Zkuste se rozepsat, jak je zvíře staré, v jaké je kondici, jak dlouho ji máte přímo Vy, čím krmíte, jaká je teplota, čím vyhříváte a na kolik atp.