Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze věnovat zvíře do zoo?

Zdravím, chci se zeptat, jestli se dá nějakým způsobem věnovat zvíře do zoo, pokud už nemám možnost se o něj dobře postarat. V mém případě se jedná o plaza. Díky

Zdravím. Záleží na jediném - jestli o dané zvíře budou mít zájem. O běžné druhy, v bůhvíjakém zdravotním stavu, ale pochybuji, že by byl zájem. Aktivuji věšteckou kouli...jedná se u Vás o agamu vousatou?