Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kocka divoka?

Ahojky,

omlouvam se za ne-tera dotaz, ale verim, ze i tak jsem tu spravne :) Myslite, ze je nejaka sance, ze je tohle kocka divoka? Mela docela robustni telo a hunatej ocas a celkove vypadala jinak nez "domaci" kocky... Pardon za kvalitu fotky.

Zdravím, za mě spíše velký macek kočky domácí. Možná i líznuté nějakým módním huňatějším plemenem. Základní tón kožichu divoké kočky je spíše takový nevýrazně žluto-hnědo-šedý, a jeho kresba (mourování) je taky dost málo výrazné. Zvíře na fotce mi přijde příliš jasně šedivé a kresba v obličeji je taky dost silně a kontrastně vytvořena.