Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Heterometrus Petersi divné chování

Zdravím, včera mi přišlo trio těchto štíru, no mám je v teráriu 50x30x30, teplota přes 25c, jsou to subadulty.
no problém je že se snaží pořád lézt po skle nahoru klidně i 10minut, nevíte čím by to mohlo být? málo kyslíku? nebo ještě nejsou zvyklí na nový,,domov,, ?

Dobrý deň ak ste sú ich kúpili pred nedávnom tak by to mohlo byť spoločné zo správaním.vtačkarov tiež občas v novom domove lozia po skle.čize keď si zvyknú tak by malo byť všetko ok.
Prajem pekný zvyšok dňa