Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počet vajíček

Dobrý den, před deseti dny snesla naše gekončice dvě neoplodněná vejce, včera další dvě. Může to ještě pokračovat? Máme jí ta vejce nechat? Ta první dvě jsme jí odebrali. Díky za odpověď.

Těch snůšek bývá vždy víc, čtyři pět. Pokud stojí za houby už první dvě snůšky (občas se mi u nějaké samice stalo, že poslední snůška už nebyla zrovna super zavápněná), je samice chybně krmená a má nedostatek vápníků a minerálů i pro sebe, natož na tvorbu vajec.