Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlastní výroba pozadí do terária - drolení lepidla a barvy

Pěkný den,

s partnerem jsme se rozhodli pro vlastní výrobu pozadí do terária podle návodů, které jsme v diskuzích na internetu našli. Rozhodli jsme se také vyrobit vlastní vodopád stékající po zadní stěně terária. Jako podklad pozadí jsme využili polystyren, na který jsme vytvarovali montážní pěnou výstupky, poté stěnu natřeli dvěma vrstvami flexibilního lepidla na kachličky a po zaschnutí i vrstvou akrylové barvy s atestem na dětské hračky a styk s potravinami. Nicméně, po řádném zaschnutí barvy v pozadí jsme zkusili vodopád zapnout a navlhčené pozadí se začalo drolit. Nejsme si zcela jistí, kde jsme udělali chybu a proto prosíme o radu. Děkujeme.

máte svůj dotaz v kategorii chameleon jemenský - buď jste jen špatně zařadili do kategorie, nebo největší chyba je plánovat terárium pro polopouštní zvíře s vodopádem a vodou furt stékající po stěně terária. pokud to nevydrželo ani terárium, ani chameleon by dlouhodobě nedopadl líp