Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Achatina/oblovka/africký šnek - co s mladými?

Dobrý den,
chováme Achatiny (oblovky/africké šneky).
Před měsícem, kdy jsme byli na dovolené, se nám stihli vylíhnout z nakladených vajíček mladí šneci.
Máme jich asi 40. Všechny na další chov určitě neudám, tak se chci zeptat, zda je můžu nabídnout třeba jako “krmení”?
Děkuji za rady a odpovědi, Dáša

Zdravím, nevidím důvod, proč je na krmení nenabídnout. Svým plazákům, co občas žerou i běžné šneky, bych i ty Achatiny klidně zkusil. Jedovatí tuším nejsou a někde je konzumují i lidé.