Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Strach z krmení hlodavci

Dobrý den,

vždycky jsem chtěl mít hada, ale vím, že bych ho nedokázal nakrmit jakýmkoliv hlodavcem. Prosím je tu někdo, kdo měl stejný problém a dokázal by mi poradit, jak se zbavit strachu?
Děkuji předem :-)

Z čeho máš vlastně obavy jaksi nelze z tvého dotazu zjistit.
Že by hlodavec pokousal hada? To se samozřejmě stát může - řešení je třeba v nákupu mražených hlodavců. No, a pokud bys přeci jen zkrmoval potravu živou a máš obavy z toho, že ti může utéct , tak to už je jen o Tvé šikovnosti :).