Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Veleštír modrý

Dobrý den, mám veleštíra modrého. Mám ho od února.
Když jsem ho kupoval tak pan říkal ze ještě ten den zral. Ale od doby co ho mám já mi ani jednou nejedl! Aktivní je. Ale nechce žrát až už se delší dobu bojím.
Nevěděl by někdo co dělat nebo tak? Deluji za jakékoliv nápady, zkusím štěstí tady 🥲

Dobrý den,

nepíšete, jak je Váš Heterometrus starý a jaké máte podmínky chovu.
Pokud je vše v pořádku, většinou mi fungovalo usmrtit čerstvě svlečeného (bílého) švába v mrazáku, lehce ho nastřihnout a umístit do boxu ke štírům. Pokud do rána nezmizí, opakuji pokus po několika dnech.