Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uzovka zhubnula

:-)Dobrý den,mám asi měsíc doma 2 užovky.Je jim oboum skoro rok a asi před 2 týdny jsem je vážila,dnes jsem vážila znova a jedna z nich má o 4gramy míň.Nikde se o tom nic nemůžu dočíst a nevím zda je to normální nebo bych to měla řešit.Jsou to moji první hadi takže nabírám zkušenosti.Dekuji za odpovědi

Hned bych se neplašil :),
možná jsi minule nenapsala záznam správně, mohlo dojít k chybce při vážení. Pokud normalně žere a ani jinak nemá žádné problémy tak za nějaký čas zopakuj vážení. Přeji úspěšný chov :).