Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úmrtí 4 leté agamky (samičky)

Dobrý den, jdu k vám s otázkou a prosbičkou o radu co se asi tak mohlo přihodit.

Včera ráno jsem šel standartně do práce. Kontrola všech zvířat proběhla a agamky ( které mám celkem 3) leželi v klidu s otevřenými očky a nejevily žádné špatné známky v chování.
Po práci jsem přišel domů a koukám do terária....

Jedna z agamek ležela v rohu terária, byla lehce nafouklá a oči měla velmi vypouklé a písek a trus u tlamy... šíleně to páchlo... samozřejmě byla mrtvá...

Vzal jsem ji, opláchl od písku a trusu a snažil se najít jestli se třeba něčím nezadusila ale nenašel jsem nic....

Fotku mám jen jednu a ne velmi kvalitní každopádně, případně mohu přiložit

Mám tři, teď už jen dvě... samičky a velké kladiště jelikož občas měli falešnou snůšku

Snad jsem podal to nejzákladnější info o ní

Předem vám všem moc děkuji a doufám že tu budou jen slušné a rozumné odpovědi, ne jako na jiných fórech :-)

Hezký den vám přeji a mnoho zdraví vám i vašim zvířatkům

Dobrý den,

nedal ste ji nějaké krmení co nemohla strávit? Nebo možná špatný výběr písku, některé zejména ty hrubší a prasnejsi jsou pro agamy nevhodné, každopádně mě mrzí Vaše ztráta.