Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Daruji samce užovky červené (Pantherophis guttatus)

Ahoj,

z důvodu stěhování do zahraničí daruji do dobrých rukou 15letého (vylíhnutí podzim 2008) zdravého samce užovky červené klasického zbarevní (Pantherophis guttatus/Elaphe guttata), ideálně i s teráriem (samozřejmě zdarma). Užovka žere živé i usmrcené myši (2-3 myši jednou za 3 týdny). Hmotnost cca 600 g, délka cca 140 cm. Had je velmi klidný a nenáročný, nekouše. K hadovi poskytnu deník, kam zapisuji krmení, svleky, hmotnost, zdravotní stav. Předání je možné jen v Praze.

Ahoj, pokud je to bezproblémový kliďas a stále pro něj hledáš ubytko, tak klidně napiš. Prostor mám, zkušeností bambilión, jen už úplně neplánuji jakékoliv experimenty - dcera bude nadšená. S hady zkušenosti má, víme, že se sledují, ale nechovají :-)
Terárko máme, ale pokud chceš aby zůstal ve svém. Není problém ;-) Jsem od Kolína, 40 minut od Prahy.