Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rada

dobrý den vcera jsem dostala želvičku a vůbec nechce žrát .Chtela jsem se zeptat jestly je to normalni?

asi není

Vzhledem k tomu, jaké "množství" informací jsi nám o želvě napsala, je to jediná možná odpověď. obávám se, že Ti ale k ničemu nebude. Něco jiného by bylo, kdybys nám prozradila,

- jakého druhu ta želva je? pokud to nevíš ani ty, tak ji vyfoť
- jak je stará (velká)? mládě, dospělá?
- Jaké má podmínky v ubikaci? možná že ji zatím máš jen v nějakém provizorním bydlení?
- no a čím jsi ji teda krmila

Promiň, ale my ti tady máme pomáhat, když se ani neobtěžuješ napsat něco víc? Nebo myslíš že všechny želvy jsou stejné a žerou totéž? pokud jo, problém může být v tom.