Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ladvi 3.12.

Tak jak stale. Co? Kto? Kolko?..... Ved to poznate;-)
Ja by som mal zaujem o gekony L. lugubris. Tak 20ks vsetkych moznych velkosti. Od krpcov az po dospelych. Na cene by sme sa nejako dohodli;-) A potom samozrejme to co stale zhanam ale nikto tam nema :-D:-/

loading...

Taky bych měl dorazit :-). Pojedu taky víceméně jen na čumendu a pro trochu toho krmení. Taky budu nejspíš fungovat jako kurýr :-).
Přivézt můžu NZ Takydromus smaragdinus za snížený předvánoční ceny :-D. Případně jsem je ochotnej směnit za hejno lugubrisů v odpovídajícím poměru...
No a pak pokec v osvěžovně, klasika :beer:.

zdar:-D...a.d. boom:-D já celkem jistě nejedu(ale červíček hlodá):-D,zítra mi čeká"check investigation"pak se uvidí??pokud o.k.budu muset nějak,:-D.. někoho znásilnit(asi Hanze na tágo).Potom tě čeká úkol:-)vytvořit "dárek,překvapení lepší jak sex":-D:-D jinak nehraju.:-)můžeš myslet s 0,1 jak chceš.Nějakou odměnu snad dostanete??:-D.Pokud se něco kousne vyřid 0,1 tu pohledávku]:) a dejte jí bud Hanzovi nebo Meldovi.Díky.

Já tam zase budu :-D
budu mít E. guttata caramel krásný sameček velikost cca metr
L. fuliginosus 100% heteroalbino NZ 11
L. fuliginosus 1.1 měsíční mláďata
Coleonix elegans dospělý samec
pak několik druhů štírů- E. flavicaudis, M. gibossus, B. jacksoni, nějaký sklípkany pakobylky šváby a Achatina immaculata.
a pokud by měl někdo zájem tak mám i 2 gekoní kriplíky na krmení.

Ahoj, na podiu byl zase ten chlápek z Rakouska - měl tam mladý acanthosaury, nějaký varany a ...vím, že byly pěkný, ale teď si za boha nemůžu vybavit, jakej lepoještěr to byl jestli Calotes nebo Bronchocella nebo dokonce Japalura? Netušíte někdo? Díky

koukala jsem do knížky a připadaj mi všichni stejný...

No právě, ty druhy jsou si vzájemě často natolik podobné, že bez lokality to prostě člověk neurčí :-)

Jinak burza celkem dobrá, krom krmných živočichů jsme si přivezli 2 druhy endemických plazíků z Kapverd, právě luštím, o jaké druhy se jedná :-)

zdar:-D a.d. Radar:-D asi ti Tvé oko a myšlení zakalilo:beer:,jinak by jsi Auri poznal celkem přesně:-D."lup" bych se nebál;-)jen ladí s tím okolo :))
Jsem rád,že už konečně ten prasečák:ukončil činnost:-D:-D,ten odradil tolik lidí..tam jezdit.
ve "fučíkárně" to bude o hoodně lepší:-)burzy už tam jeli v roce tuším 90 a pak hned před prasečákem.
Moc bych si přál,aby tam byly fronty odbaveny jako tady a veselí ]:)]:)
watch

Tak jsme z burzy doma a jako vždycky jsme si něco přivezli. Musím uznat že lidí tam bylo hrozně moc, po nějaký době jsme vždycky museli odejít ven, jinak by to se mnou asi švihlo :-D. Přivezl jsem si domů mixáka hroznýše, a mám z ní radost, je to krasavice. Bohužel zatím nemám nafoceno :-).
Taky mě tam hodně zaujali trnorepy, fakt úžasný ještěrky...

[https://lh3.googleusercontent.com/-n-OhJkberCM/Ttp     xX6hOaqI/AAAAAAAABdI/v1bNTD3VRvw/s912/L%25C3%25A1d     v%25C3%25AD%2B3.12.%2B2011%2B023.jpg]

[https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=c4802e00af&v     iew=att&th=13405562a65fd4b0&attid=0.1&disp=inline&     realattid=f_gvqzwdxb0&zw]

Cajicek bol COOL, hlavne ta rozmanitost reci a kontroly pohybu po nom :-D
Burza nic moc, najkrajsie a pre mna najzaujimavejsie zviera nebolo ani na stole, ale v boxe :-) Parada....
Dovezol som si krmivo, jak holicata tak par gekonov.
Pokec SUPER. Spoznal par novych rovnako postihnutych ludi;-) Uzil si cajiku :-D
A najzaujimavejsie to bolo na koniec :-)
Diky HOVADO (asi ta tak uz budem volat stale :-D) a HONZO;-)
A Dubec... Pecka;-)

jo, kocour je parádní...ale s tim focením nevim, je to docela grázlík, co si dělá co chce a rád čochní lidi :-D Když jsem tam byla asi před 2 měsícema, to byl ještě vevnitř a byl poloviční, tak už s nim taky byla prča, ale vyfotit s nim fotku podle představy si neumim představit, měla jsem ho pořád zakouslýho v drdolu :-D

Radare tos toho modráka pořídil sobě, nebo je vyfocenej jako novej přírůstek v Dubči? Jinak včera burza dobrá, já byl jenom na čumendu a měl jsem doprovod, takže jsem musel brzo frčet zpátky, takže to posezení v tom vašem prasečáku, co jsem si pořád sliboval, už nestihnu :(. Tak holt dáme jedno na stojáka po novým roce na výstavišti :)

Bohuzel "jen" v Dubci.. Ale nevahal bych ani vterinu. ;-) Pribylo toho tam vcera ale MNOHEM vice.. Krasni prasinove, moc hezky M. viridis (lokalitu nevim) a naky Chrysopelky a modraku taky bylo povicero. Super zazitek a kluci a slecna z Dubce zaslouzi jen chvalu. :-)

Auri ona ta zvířata nikdy nedělají při focení to, co já bych chtěla :-D ale uklidňuje mě to, že drahé polovičky modelýny, ač jim řekne,. co mají dělat, tak to trva tak 3x déle než se dopracuje kýženého výsledku :-D