Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Topná folie - Gekončík noční

Zdravím. Prosím o radu. Mám v plánu si zařídit terárium pro gekončíka nočního. Hodlám pořídit topnou folii. V létě mám v bytě docela horko a v zimě hodně topím. Folii bych chtěl dát pod terárium. Máte s tím někdo zkušenosti? Dobré, nebo špatné? Jak by se taková folie měla umístit? A jak výkonnou folii pořídit? Děkuji za případné odpovědi. :)

zkusenosti mam dobre, pro prcky gekonciku mame terarko cca. 60x35 pudorys, folie je pod pulkou dna (nevim kolik W, kolem 15?) ale uvnitr mam prilepene cidlo od termostatu ktery udrzuje cca. 33°C. Zbytek dna je bez vyhrevu = maji si moznost vybrat. Terarko je z lamina, polozene na 2cm penovem polystyrenu. Folie je mezi tim polystyrenem a laminem, v pohode to zkrz nej prohreje (energie se neztraci, ze ano - a mensi "odpor" klade to lamino)

K tym topnych foliam tam to neni na wataz ako u kablov, ono to vyhrieva rovnako ale cim je vacsi rozmer tym vyssia wattaz lebo je viac clankov, ale vystupna teplota bude rovnaka.

Termostat ti mozem ponuknut, mam digitalne s presnostou 0.1C ktore osobne pouzivam, posli mi spravu a dohodneme sa ;)