Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pochlubte se - leguáni

ahojky,hledala jsem nějaké fotečky Vašich legoušků a nikde nic!A když už máme pochlubte se: hadi,terária atd tak co takhle i leguány?Hned přidávám své mazlíčky...[http://img354.imageshack.us/img354/8418/legouivenku 118cf6.jpg][http://img118.imageshack.us/img118/8824/legouivenku 112bc4.jpg][http://img297.imageshack.us/img297/9484/legouivenku 147ht0.jpg] komu se líbí a chce mrknout na jejich další obrázky tak v aktualitách na mojich stránkách mikulda.wbs.cz před to www.;-)[http://img135.imageshack.us/img135/6637/legouivenku 051gg9.jpg]
Změna předmětu, původně: leguáni (halapremek)

no jo já zadávala leguáni ne ještěři...no tak máme novou nit,no...a nepomůžu jim!!!!:-p páč vždy to sundají sami a hned se začnou svlíkat znovu...jsou to krásná zvířata co jsi sem dal,ta poslední fotka jak je to zvířátko staré a velké?Překrásný kousek!;-)a ten tmavej to je Kubánskej?

Tak popojedem. Naše Čiko, doslova zachráněna v poslední chvilce. Když mi přišla do rukou myslel jsem že to neuchodí: totální podvíživa, nesvlečená kůže, žebra jí lezli tak že by se na nich tehdy dalo strouhat, ani nemluvím o drápcích nalakovaných na růžovo.... Původni majitele díky bohu neznám, byl bych už asi v kriminále....
Ale co bylo, bylo. Teď je z ní parádní oraženej mazel.;-)
[8788913]

Než jsem ještě stihl doplnit už jsi odpověděla :-D:-D. A plešatá není!!!!! Teď ses nás dotkla:x:
EDIT: takhle vypadá po cca roce u nás doma ;-). Myslím že jiskřičky v očích se dávno vrátili a jiskří při každé rošťárně.

A takhle vypadala po nějáké chvíli u nás(snad týden ani nevím). Koupel ve vlažné vodě (nesvleky) nesla ku podivu v pohodě. Nebyla ani při koupání moc agresivní. Ale když si srovnáte její výraz před a po myslím že je viditelné jak na tom byla a je teď. Ještě jsem opoměl v základním výčtu olámané drápky, rozedřený čumák.
[8789054]
Pardon za otočený obrázek na poradně mi foto na výšku nějak neděla dobrotu

Kdyz je tady tolik peknych leguanu, tak se musim zeptat jaci jsou(myslim povahove)? Nechaji se vzit, pohladit nebo jsou agresivni a plasi. Ja mam samici, ma asi 60cm a kdyz ji chci vzit, tak si musim vzit rukavice, porotoze nejdriv zacne sycet, pak svihat ocasem a nakonec kousat a drapat. Myslite, ze se to zlepsi?

No víš jak, povahu leguána nikdy neodhadneš předem, ale podle mých dosavadních zkušeností je jedna ze základních chyb právě ty rukavice - za 1. v nich nemáš cit a za 2. z nich mají legoši hrůzu - mám to docela vyzkoušený. Pokdu má tvá samička 60cm s nezlomeným ocasem, tak bude ještě mladá a bázlivá, tudíž trpělovist je základem a k ničemu ji nenutit tlakem. Jinak faktorů přispívajících k psychické pohodě lega a tudíž i k ochočení je tuna, takže abych ti s klidným svědomím cokoliv za sebe doporučil, tak bych toho musel vědět hodně o terárku, tvýmu přístupu apod.

Podívej se já nemohla na své legouše sahnout půl roku po koupi(dospěláci) a teď mi to dovolí stejně jen když chtějí oni.Drbat ovšem to chtějí furt.:-D Bohužel legouš není jak pejsek je to prostě plaz trochu mi připomínají svou osobností kočky.Ty taky dojdou jen když oni chtějí mazlit:-D

No vypadá to, jak kdybychom ji spoutali co :)) - tohle je taková věžička pro zeleňáky, aby se dostali na svůj koutek u okna a aby se jim dobře šplhalo, tak jsem to omotal lanem. No a když byl tenhle legoš na procházce, tak se tam zapletl. ;-) ale vylezla v pohodě sama, žádnej zádrhel.

Sice nevím jaký je chovprodukt, ale vidím u nás ve zeverimexech, jaký tam mají ubožáčky zanedbaný. Všude po nich lítaj breberky, krmí je nesmyslama jako jsou cvrčci a citrony...no děs. My měli na leguánka štěstí, ted už tak zdraví a nezanedbaní nejsou k sehnání. Ani na burzách, kde by asi být ok měli ]:). Přeji úspěšný chov

zverimex je po nasem chov produkt:-):-) budem ho mat presne rok a za ten cas pekne zmohutnel obchod je obchod vecsinu nikomu nejde o zdravy ale iba o penize a proto to tak v tych zverimexoch vypada!!!!!aj ked sem ho preplatil som s nimuplne spokojny aj zena aj syn.ceskych ma stal nejak 1900 a na nase slovenske aj s cestu 3000sk minuly rok!mam ho z hodonina.v pondeli pridam fotku cerstvo odfotenu .dufam ze uz nebude pripadat az taky plesounek:-)!!!!§

Tak si tam nekdy zajdi:)kamosi ti to urcite ukazou:) ten chlap neni spatny, pravidelne od nej beru cvrcky a sarancata pro agamiky:) jen tam mel legose a ten byl hrozne oloupany ale zustalo to na nem, by potreboval umyt ve vane, aby se mu to odmocilo:(a mel i cerveneho:)ma tam hodne zviratek a dela i komisni prodej....mam to tam rada:)