Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Logo poradny

Zdar teraristé a spol. Najde se mezi vámi slušný grafik, který by byl ochoten navrhout a vytvořit logo pro tuto poradnu? Logo, které by charakterizovalo její zaměření a zároveň zapadalo do barevného rozložení stránky.

Možná by to ještě chtělo ještě uvést, jestli je nějak omezené, jak velké by to logo mělo být pixelově a má-li (nutně) zároveň obsahovat nějaký konkrétní text ("Teraristická poradna", "tera.poradna.net", nebo ještě něco jiného).