Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomoc, můj smiťák má problémy

Zdarvím,
mám B.smithy
mám ji asi 1,5roku a koupil si ji ve velikosti 1.svleku byl strašně agresivní ten ,skákal ,,ŠIPKY"po mouchách...teď má cca 4cm v těle..asi půl roku se nesvlékl a je čím dál tím menší..parazity namá,ledažeby to chytila od cvrčka což je blbost...je celý postrašený...teď se bojí cvrčka v terárku,dřív to stačilo otevřít a byl v postavení..taky změnil obytnou zonu v trárku.
teplota je 21-27°C terárium je cca 30x20x20(delka,výška,šířka)
vlhkost je asi 50%
pravidelně dostává 2x za měsíc 2cvrčky:.(

[mod]musel jsem ten nadpis opravit. (Opravil a natřel GG)[/mod]

Problémy=vzor hrady, matně vzpomínám:-)Aby se mi zmenšoval pavouk (pokud se o něm bavíme) se mi ještě nestalo, ale 50% vlhkost se mi zdá málo. Substrát by měl být do poloviny vlhký a jeden kout mokrý. Co myslíš změnou obytné zóny? Hoď sem foto pro lepší představu.