Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brachypelma smithi

Mám pavouka Brachypelmu smiti,stáří 7 svl. jedl minulý týden a pak se zahrabal do úrkytu, vchod si zaházel hlínou a už je tam cetý týdenJe možné,že se svléká? Jak dlouho to trvá.Mám ho tam tak nechat?

Zdarec, nepíšeš nic o podmínkách chovu, ale že by se pavouk v 7.sv. svlékl po týdnu se mi jeví jako nepravděpodobné, možná se na svlek teprve chystá, pak stačí vyčkávat, muže to trvat i měsíc. Další příčinou by mohla být instalovaná žárovka, kdy se pavouk snaží uniknout z dosahu světla. Nechej jej v klidu, popiš podmínky chovu, určitě nemá smysl jej "vyhrabávat".