Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JXD se fakt zbláznil

Náhodou jsem objevil tento článek a docela jsem se pobavil. Pan "novinář" Doležal už ztratil veškerou soudnost a po všech svých chemických výletech za hranice vlastního chápání se hodně specificky pustil do "ochrany" želv - to ovšem nechápe taky. Už drahně dlouho brojí proti nezákonnému kupčení právě s želvami, bohužel ke škodě věci, hodně nešťastným způsobem. Průser je, že díky svým prapodivným aktivitám asi způsobí víc škody než užitku. Doufejme jen, že se mu webkamera pod stolem nepootočí a senzace chtivý divák nebude koukat místo na želvu na cosi jiného. :puff:

:-D:-D:-D
jestli se tu nahodou nezblaznil nekdo jinej
JXD je supr clovek.....neznam ho osobne, ale myslim si ze dela spravnou vec.
chranit zelvy je dulezity.a ze bojuje proti náckum je taky dobre.
ja mam doma želvy dve....a pri predstave ze se takovyhle pekny tvorečci jedi se děsim.
A kdyz se zblaznil....tak co je podle vas normalni.....prosim vas o vysvetleni normality.:-*

Já osobně proti JXD nic nemám, je mi naprosto lhostejný. Ovšem až do té situace, kdy začíná psát o něčem, čemu naprosto nerozumí. Pokud by si sledoval jeho myšlenkový vývoj ve věci záchrany želv, leccos bys pochopil. Pustil se do toho sice s vervou, nicméně bez důkladných znalostí problematiky. Na základě jeho smyšlenek a polopravd začal poměrně populistický boj některých státních aparátů s běžnými chovateli. Kšeftařů a pašeráků se to bohužel moc nedotýká.
A co se týče věci jeho Společenství templářů zachraň želvu (doufám, že to píšu správně), tak to je úplně jiná kapitola. projdi si jeho články týkající se tématu na reflexu a zkus se na věc podívat nezaujatě.
Jestli ale je JXD supr člověk netuším. Jeho arogantní chování a despekt, který rád používá při jednání s lidmi mě o tom ovšem nepřesvědčují.

PS: navážet se do někoho jen kvůli obrázku u jména mi přijde dost ubohé

když jsem se dozvětěla co JXD napsal o DANIELU LANDOVI nebo spíš co si o něm myslí tak mě to docela dostalo!:-?
Já mám na p.JXD jen jeden názor je to zamindrákovanej fet´ák kterej už ani neví jaký je rozdíl mezi skinheadem a neonacistou či snad fašistou!!!
To je můj názor.

pan para....je jak jsem se kouk asi drsnej chlapik.....
na plešato ti to sluši.
kde si nechal kamarady....nackove prece tahnou za jeden provaz....a ven chodej aspon po dvou jak ty policajti:-?
taky bysis zakouřil ale ne marjanu ,,jak rika jedna znama,, ale nejakyho plesatyho kamose.:-[

Ačkoliv pana JXD osobně neznám, dříve jsem s ním docela hodně diskutoval skrze maily o psích zápasech a musím se připojit k názoru, že se tento člověk opravdu snaží aktivně zapojovat v jakýchkoliv tématech, která jsou aspoň trochu mediálně populární, bez toho, aby o nich mnoho věděl... Stejně tak souhlasím s názorem, že jeho chování vůču ostatním lidem se dá považovat za docela arogantní, o čemž svědčí i to, že existuje jen málo lidí na něž by alespo%n nějakou tu žalobu nepodal:))

Vsichni kdo navstevujete nektere hlavne prazske burzy znate jiste jednoho z nejvetsich prekupniku v CR . Nebudu ho zde jmenovat ( p.Volcik:-D) a hadejte kdo je tam jako "prodavac" ?
........ano spravne = JXD :-D
dale to netreba komentovat.
p.s.: primlouvam se o okamzite "odfiltrovani" zde podobnych :x:"czeneczku":x: jinak tato diskuze ztraci na vaznosti a odbornosti:-D