Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JXD se fakt zbláznil

Náhodou jsem objevil tento článek a docela jsem se pobavil. Pan "novinář" Doležal už ztratil veškerou soudnost a po všech svých chemických výletech za hranice vlastního chápání se hodně specificky pustil do "ochrany" želv - to ovšem nechápe taky. Už drahně dlouho brojí proti nezákonnému kupčení právě s želvami, bohužel ke škodě věci, hodně nešťastným způsobem. Průser je, že díky svým prapodivným aktivitám asi způsobí víc škody než užitku. Doufejme jen, že se mu webkamera pod stolem nepootočí a senzace chtivý divák nebude koukat místo na želvu na cosi jiného. :puff:

PARA - Nazdar nácku. :-D:-D No to je bordel. Kde ten se tu vyloupl. Ještě pár takových inteligentů a bude to tu opravdu jak na ifauně. :-) Pevně věřím,že to webmaster nedopustí. ;-)