Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem žradlo

Cau prosim te mam novou koralovku asi 35cm,zere i mrtvolky myslis ze by se ji dalo dat treba kus kureciho???Dikec

Dalo, ale nedoporučuju to. V myšeti jsou tzv. balastní látky, minerálie (v kostech), vitamíny a jiné potřebné látky. Kuřecí je pouze čistá svalovina, která by musela být upravena, minimálně obalena v kvalitně složené vitamíno-minerální směsi. Pro hadí trávení je přirozená potrava vcelku i s kostmi, vnitřnostmi a tělním pokryvem. Máte velkou výhodu, že si můžete namrazit myšky do zásoby a máte vždy potravu pro hada k dispozici.

Jak píše krokodýl, radši ne. Jednou za čas jako opravdu nouzové nakrmení lze kuřecí použít ale na dlouhodobější stravu je to zabiják. A vitaminózně-minerální směs určitě neodhadneš a ani nenavážíš.
Myši v mražáku bývá problém :-) Byly doby, kdy jsem měl měl v mražáku vedle krkovičky nebo hub v sádle třeba 50-100 zmražených myšat., dva tři mrtvý hady. žena zkraje paštěkovala ale přežila a zvykla si. Je mi jasné, že s mámou to asi bude jiné :puff:

PS: to

misi

je dost luxus ;-)