Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Námět na článek

Zdravím vážené auditorium. Koukám, že se tu množí dotazy na problematiku chovu Python regius. Vesměs se jedná o stále stejné problémy. Myslím, že by nebylo od věci, napsat článek o chovu této krajty. Nemusel by být nijak odborný, spíše obecné rady k chovu (velikost nádrže, teploty, rosení, potrava atd.). A na tento článek následně další dotazy odkazovat. Já, jelikož jsem zmiják a "ballpythona" jsem nikdy nechoval (a nechci opisovat), si na to netroufám. Obracím se tedy na Vás... Najde se někdo, kdo by se tohoto úkolu ujal? Pokud si troufá, může se do toho hned pustit a v sekci Články začít.
S přáním všeho nejlepšího v novém roce

GG

PS: tato nabídka/výzva samozřejmě platí i na ostatní druhy zvířat :puff:

Ahoj.Moc s váma teda nesouhlasím.jelikož než jsem se zeptal tak jsem několikrát prolezl net a hledal odpovedi na své otázky.mám doma spousta knih,ale vše jen obecné.Až krokodýl mě konkrétně odpověděl na mé dotazy.Všichni říkají všechno obecně,ale aby někdo napsal třeba když je had sát tak a tak tak se mu má dávat takhle velká a tak často myš,atd.Myslím,že když někdo dotaz nenajde tak proč se nezeptat.já nejdřív hledám odpovědi a když je nenajdu tak se ptám.Tak se mějte