Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytamíny pro Hroznýše

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké vytamíny by měl dostávat Hroznýš královský. Jestli je teda dostávat má. Musí mít i UV záření? Děkuji mnohokrát. PS: s tím kuřetem na krmení sem si to rozmyslel a raději dal Mickeymouse:-D

Děkuji mnohokrát beru na vědomí.Tak už mám pro Hroznýše nařezané,nalakované a připravené terárko 150x70x55cm(dxšxv)z OSB desek jen ho sešroubovat:puff: Myslíte že jedna vrstva nitrolaku stačí? Bude tam mít větev na šplhání, velkou nádobu s vodou,pod květináčem žárovku 60-100W dle potřeby,topný kámen 25x20cm(nebude malý?),jako podklad štěpky z tvrdého dřeva a krmení-2potkani za deset dní občas čtrnáctidenní půst... Ještě něco bych měl zařídit aby byl spokojený?:-D

Sice pozdě, ale přece. Nejlepší je ten silikon použít předtím, že desky sešroubuješ. Silikon namazaný uvnitř ve spáře nejen konstrukci zpevní, ale taky vydrží věky. Na menších teráriích dělám totéž přímo lakem a je to super. Sešroubovat velmi volně, nalakovat spáry zevnitř, sešroubovat napevno. Drží a těsní.