Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vodní sklo

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nemá někdo z vás zkušenosti z impregnací dřevěných terárií. Chtěl bych natřít spodní část terária z osb desek vodním sklem. Spíš jestli ono sklo není nějak zdravotně závadné, nebo jestli hadovi nějak nebude škodit. Děkuji

Vodní sklo radši ne.
Zajdi někam, kde se prodávají barvy/laky a vyber věc, která má na sobě výslovně napsané, že odpovídá podmínkám pro dětské hračky a styk s potravinami. Obvykle je to něco přírodního (upravený šelak), nebo na vodní bází (Balakryl Sportakryl).