Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta královská pro začátečníka???

Zdravim, chtěl bych si koupit nákýho hada ,ale chtěl bych spíš tu krajtu než třeba nákou korálovku. Neni to příliš náročný pro začátečníka? Chci spíš většího hada ,protože je obtížný schánět každej tejden holata myší. Ale mohu si vyrobit terárko max. 105x65x70 doufám ,že by se v něm had necítil sebemíň tísněn i v dospělosti. Za všechny rady moc děkuju

A je to hodně velký problém ,abych umístil třeba 2 měsiční mládě rovnou do velkýho? páč montovat dvě terárka.. Nebo ho mohu dát do akvárka. Ještě se chci zeptat obecně ,že had vypadá jak zabiják tak jestli je opravdu mírumilovnej ?? nejsem strašpytel ,ale nechci nic riskovat. A po jaký době bych ho moch přemýstit do už stálýho terárka?? díky moc

Fláknout, ale s citem, je to myš, ne nosorožec a nic se nerozprskne. Zamražovat živé myši je prasárna a navíc koliduje se zákon o týrání zvířat, zvíře má být usmrceno pokud možno rychle, bezbolestně to bohužel pro většinu malochovatelů nejde, ale proč to protahovat.