Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada

Ahoj, mohli byste mi prosím pomoct (poradit) se stavbou paludária? Našla jsem sice už pár odkazů, ale proč se neporadit i tady.. To paludárko bude mít rozměry 150 x 50 x 50 cm a hlavnímy obyvately budou želvy nádherné (3ks 8 - 11 let) Jde mi hlavně o pomoc s výběrem rostlin a dalších obyvatelů paludária (rybičky, žabky a pod.) hlavně aby se nesnědli..!! :-D::)

To by bylo sice asi moc hezký ale přece jenom to akvárko je už teď na želváky velikostí tak akorád a timhle by se jim to ještě zmenšilo.. :-( Já jsem právě myslela že kdyby se tam dalo třeba 4 - 6 větších rychlých rybek a dostatek úkrytů tak že by to nemusel být takový problém.. Víc mě ale mrzí ty rostlinky.. Jediná možnost je asi teda je tam umístit tak aby se k nim ty potvůrky nedostaly.. :puff: