Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovky

Dobrý den,
vím že jsou korálovky škrtiči, ale mám dotaz, kdyby už kousli člověka (je-li to vůbec možné), jestli to bolí a co se má v takové situaci dělat. Díky předem ze odpověd.

Od malé korálovky to ani nepocítíš, od dospělé je to celkem citlivé tak asi jako kdyby jsi si ze vzdálenosti cca 5 cm bodl jehlou. A co dělat? hlavně pokud možno necuknout rukou, hrozí poranění zubů u hada, ale většinou je to tak rychlé, že cuknout nestačíš alespoň dle mých zkušeností