Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Morče

Dobrý den, mám roční samici hroznýše (170cm) která je dva dny po svleku. Dnes jsem ji předložil morče které nezvládla sežrat! Bohužel jsem přecenil velikost:-[. Chytla a uškrtila ho bez problémů ale když ho měla tak na třičtvrtě v sobě tak ho vyplivla. Neponese to nějaké následky? Mám zkusit předložit menšího potkana? Děkuji

Narodila se (prej) 22.4.2006 a mám ji od srpna 2006, to měla asi 80cm. Krmil jsem ji menším potkanem každých sedm dní a ted dávam jednoho big potkana tak za 10 dní, naposledy měla půlkilové morče které zvládla, pak měla 14denní půst a svlékala se, no a ted jsem zkusil morče, zhruba 600-700g... Je to B.c.imperator, podle počtu sedlových skvrn a dorzálních šupin...:i:

Cheš říct, že od srpna narostla skoro o metr??? ::)::)::) Neměřils jí podle svlečky?

Jinak zpět k tvému "problému", měl jsi jí nechat trochu víc času a ona by ho jistě zbodla, přesně jak to napsal krokodýl.
V té souvislosti si teď vzpomínam, že něco podobného jsem taky zažil, ale u mě to proběhlo tak, že se můj hrozna nemohl dlouho přetáhnout přes prdel morčete, tak ho až po hlavu vyvrátil a začal znova...... napodruhý už ho zdolal :))