Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CHAMELEON JEMENSKY

AHOJ mam chama samicku stari cca 6mes. co mam delat aby se nebala. Do ruky se nechce vzit jak otevru terarium tak uz utika a jeste hodne hrabe a leze ke sklu jako by chtela ven, ale jak ji otevru tak nejde. teplotu ma prez den nahore30 stupnu dole 26stupnu a prez noc 21 stupnu. dekuji za radu smejkpetr@seznam.cz

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
No myslim, že tady mnoho rad nepobereš.Jestli ti samička hrabe a je jí 6 měsíců, tak bude pravděpodo…
Soldier 12.03.2007 20:36
Soldier
Aha.. skutecnost 6 mesicu jsem prehledl...mel jsem za to, ze se jedna o nake baby... v tom pripade p… nový
carda.retarda 12.03.2007 22:01
carda.retarda
Já mám tento problém.Asi měsíc mám pár chamíků(tělo8cm samec,7cm samice).Už když jsem samce kupovala… poslední
akva 24.01.2008 09:46
akva

No myslim, že tady mnoho rad nepobereš.Jestli ti samička hrabe a je jí 6 měsíců, tak bude pravděpodobně gravidní.Změnila poslední dobou nějak barvy?Zkus se podívat na www.sanchez.wz.cz tam ti už poradí co s ní dál, ale nejdříve jí dej na dno alespoň hromadu cca 20 cm navlhčený hlíny s pískem, ať se ti má kam vyklást , nebo zadrží snůšku a pojde ti.
Soldier

Já mám tento problém.Asi měsíc mám pár chamíků(tělo8cm samec,7cm samice).Už když jsem samce kupovala byl dost agresivní ale to co předvádí v terárku je fakt strašný.Samička nesmí ani vystrčit hlavu,okamžitě po ní startuje.Je stále nasra.. a tmavý,pokud samičku vytáhnu drží se mě a nechce se pustit a už vůbec jít zpátky.Pokud ji dám bokem krásně zezelená a je ok.Jenže pěkně vybavené terárium mám jen to jedno velké.A je mi líto aby živořila někde v maličkém.Ten samec kouše i mě a útočí i přes sklo.V teráriu je spousta živých rostlin a úkrytů.Nevíte jak to vyřešit?Zvyknou si časem?;-)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru