Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eunectes murinus

Včera jsem doma skouknul kazetu o anakondách a zajímalo by mě kolik lidí u nás tyhle úžasný hady chová:Byl bych rád kdybyste sem vkládaly fotky vašich anakond (předpokládám,že moc lidí je nemá,ale i tak ) a hlavně mě zajímá délka,případně váha a ještě v jakých podmínkách ji chováte.Díky
Změna předmětu, původně: Eunectus murinus (GG)

Take chovam Eunectes murinus.Tak si zde čtu co zajimaveho pišete a hlavně jestli to jsou dohady,nebo informace z vlastniho chovu.Každa je totiž individualni a proto se informace mužou hodně rozchazet.Jinak jsou to nadherni hadi,na ktere nedam dopustit.A že se nedaji chovat v domacim chovu je směšne.Stači mit prostor a dodržet jiste podminky.

Sem zvědavej,jak velka bude ta tvoje.:-D Když nežere tak s tim nic nenadelaš.Prostě kolik ti naroste takovou ji budeš mit.A mužeš se třeba i posrati a neni ti to nic platny.Neznamena to ,když maš anakondu že bude obrovska.Velkou ji neděla jmeno,ale to co a kolik sežere.