Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekoni

Zdravím lidičky,nevíte náhodou,jestli můžu mít v jednom terárku dva druhy gekonů?Stromového a zemního?S pozdravem Bara.

No, lidi mají u nás leccos, ale je to vzácnost, takže se s ním asi radši nikdo nechlubí. Vím o třech Naultinus elegans v záchranném centru v pražské zoo (zabaveni pašerákovi), o jiných ne. Jsou v chovech dost vzácní, mají málo mláďat, jsou živorodí(!) a mají jen 1-2 mláďata za rok, navíc importy pokud vím prakticky vůbec nejsou alespoň u nás, ale myslím si, že nikde, z N. Zélandu se hned tak něco nevyváží, takže jejich cena je alespoň pro mě astronomická.

Aji tak je to celkem doost. Proto sem se ptal kde je muzu najit aspon se podivat bo dat 14 je trosku moc, aji kdyz sou jaci sou. Na netu sem videl cenu kolem 1200 liber ale nevim jak je to realne. rozhodne radsi zajdu do zoo...;-) daji se vubec u nas sehnat nejake takto vzacne druhy? ma to nekdo? co vim tak anglickych stranek je hafo.. ceske sem nenasel.

zdar:-D cena 1200liber je cca40tis.kč je docela dost,ale věř mi,že lidé i tady u nás jsou schopni dát za ještěrku klidně více,že???:-D:-D pokud se vrátím k australákům odchovům a stránkám v ČR tak jen po zadání jednoho názvu mi naběhli troje WWW.pokud máš neutuchající touhu tut zvířata chovat?měl by jsi asi vědět,že tuto není žádná divize:!:ale Premier liga -teraristická:puff::puff:pokud chceš chovat něco vzácného mimo Austral.je tu opravdu hodně špeků předem upozornuji cenová relace za 2.republiky do 200kčs.takže Hemidactylus maculatus,jsou hoodně podobný americanám,Tarentola americana a je jich více;-);-)takže sháněj::)jj jinak odchovy australáků jsou zde na poradně i jinde:puff: