Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem leguanek

DOBRY DEN,PROSIM VAS MUZE MI NEKDO PORADIT,JAK POSTUPOVAT S VYCHOVOU MALEHO LEGUANKA?
MAM HO PET MESICU A NE A NE HO PRESVEDCIT,ABY SE ME NEBAL.MRZI ME,KDYZ CTU JAK SE OSTATNI SNIMA MAZLI!!!!!!!!A JA NE:.(

zvykej ho dokud je to prcek. Az to bude metrova potvora, je dost problem se s takovym zviretem prat. Chce to po dobrem a hlavne trpelivost. Nechod na nej zhora, vzdy jen ze strany at Te nebere jako predatora. Muj samec si plne zvykl az za nejakeho pul roku, behem dvou let se z nej stalo takove to zvire co je naprosto v pohode i v pritomnosti lidi (pravda, cizi chlapy moc nesnasi - to se hned naparuje)ale cleny rodiny respektuje. Ted po asi osmi letech chovu si nedokazu predstavit ze bych od nej dostala facku ocasem nebo ze by mne kousl. Je ochoceny a nezmatkuje. Pri jeho sile a velikosti si nedokazu predstavit jak s nim zapasim.