Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá

Mám velikou prosbu. Bohužel nám po roce zemřela agama na selhání ledvin, bohužel jsme ji krmili tak, jak bylo napsáno v zakoupené knize. Prosím o kontakt na chovatele, protože bychom rádi opět agamu vousatou chovali.
Děkuji.

Není kniha jako kniha. Zvlášť, co se týká chovu zvířat, musí člověk brát některé "dostupnější" knihy s rezervou. Co se ještěrů, především gekonů a chameleonů týká, nedám dopustit na v češtině bezkonkurenční knihu Ivana Vergnera - Ještěři - gekoni 1 a Chameleoni od Petra Nečase. Chovatelé hmyzu a jiných bezobratlých mají k dispozici také několik kvalitních knih v češtině od renomovaných autorů (Hmyz - Fr. Kovařík a kol., Létající drahokamy - P. Čuřík, Sklípkani - F. Kovařík aj.). Na hady je to slabší. O obojživelnících nemluvě. Jinak v angličtině a pro mě nerozšifrovatelné němčině::) vychází lecos, ale i tam bývá kvalita různá:-/. Pak hlavně internet, ale chce to opět vybírat, některé stránky mohou být až zavádějící, chce to vždy porovnávat více informací.