Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka je vhodná pro mě ?

ähoj , jsem tu nová a doma mám psa a králíčka.Asi před rokem a půl mě okouzlil chov exotických pplzaů a ještěrů. teď sjem se seznámila s jedním klukem a ten chová hady.Mě to samozřejmě uchvátilo,asi před půl hodinkou byli u nás.ten had je úžasný a je to úžovka červená....moc bych ji také chtěla a prot se chci zeptat jestlimohu mít doma pejska , králíčka i užovku , jestli by mi ta užovka nezabuila králíčka,když je králíček v kleci a ona by nákým omylelm utekla a co všechno musím udělat před koupí a pořízením nové užovky a jestli je lepší ze zveráče , nebo od chovatele nebo z burzy a jestli je užovka červená vhodná pro začátečníka,který nikdy neměl žádného hada jestli se dobře ochočuje a jestli moc nekouše....a jaké jsou požadavky na terárko.Děkuji moc Vaše užovka budu moc ráda za všechny rady týkající se chovu hadů jo a pardon za tu gramatiku , píšu rackle a nevidim co píšu =o) :-(

Díky moc za tvou radu , bude mi teprve ta 6 dní 14,ale mám moc ráda zvířata a proto v naší domácnosti o tom všenm rozhoduje mamka , říká,že mi hada koupí,ale jelikož mi je 14 tak mi závií i na tom jak chodím oblečená,ale myslím,že stejně vyhraje HAD ! tak mi držte palce.....pá a díky za vaše rady... Užovka