Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krtajta Královská

Dobrý den, před 21 dny jsem si domů přivezl Krajtu Královskou jejíš stáří bylo odhadnuto mezi 1/5 až 3/4 roku. Kupoval jsem ji v neděli 18.3 2007. Prodávající mi říkal, že naposledy žrala dvě myšky 15.3 2007. Po přemístění do terárka o rozměrech 120/70/40. Začala prozkoumávat nové prostředí. Byla zvědavá no úplně mě to zarazilo, co jí všechno zajímalo. Asi v úterý jsem našel v teráriu 2 výkaly. Říkal jsem si, že když je zvyklá žrát ve čtvrtek, tak je to v pořádkuk. Ve čtvrtek jsem zakoupil menší myšky. Bohužel nejevila zájem lovu, tak jsem myšku vyndal od té doby to zkouším co dva dny ji nalákat na myšku. Dokonce jsem zkoušel dávat mrtvou myšku až pod čumák, ale jen odtáhla hlavu a dál vůbec nejevila zájem. Tento čtvrtek to bude již 21 dní co nežrala. Chtěl jsem se zeptat jestli by mi nemohl někdo poradit, jak dlouho ještě vydrží nežrat, než to na ní bude mít trvalé následky. Děkuji Martin

Opět případ pořízení zvířete bez jakékoli přípravy. Nestresuj se a jak píše krokodýl,pročti starší příspěvky. Před pár dny se to tu řešilo. Vydrží měsíce. Naše nežral půl roku. Hlídat jestli nehubne. Prostě podívej na starší vlákna s regiuskama. ;-)

děkuju, zjistil jsem, že tady toho je opravdu hodně. Zítra zkusím holátko. Koupil jsem topnej kamínek a strašně se jí na něm líbí. Jinak před tím jsem měl užovku údajně pouštní, to byla potvora, při nesledovanosti hned kousala. Vyrostla do 2,5 metru, tak vydržela asi 3 roky a pak pošla. Ale Julča to je něco jiného. Super had mazlivej přítulnej. Už bych jiného hada nechtěl. Dám pak vědět jestli se rozežrala. Díky

Teploty mám přes den od 30 do 32. V noci zhasínám, tak teplota klesá na 25, jinak mám pořád zapnutej topnej kámen. Úkryt žádný nemá. Myšky jsem zkoušel jak ve dne tak v noci. Díky za odpovědi