Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmení hroznýše

Ahoj,krmila sem svýho hroznýška a ta myš ho kousla,jako neskousla ale zaryla jí spodní zub do těla,asi tak 3 cm za hlavou...mám něco dělat nebo se to samo uzdraví...díky za pomoc

no,ma tam malou ranku je to trošku zarudlý,taky po tom krmení co sem ji vrátila do terária tak na mě útočila(ale bylo zavřený,takže párkrát bouchla hlavou do skla),myslíš že to bylo tím kousnutím?stalo se to podruhé,docela mě to polekalo...

Určitě ho to rozhodilo, mě se jeden z hrozňů taky občas takhle vytočí, měla bys mu to ošetřit, vypláchnout roztokem Betadinu s vodou (1:10), seženeš ho v každé lékárně i v malém balení. A pak mu to ještě alespoň pár dní jednou až dvakrát denně tím roztokem oplachuj. Mělo by se to rychle zahojit.