Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmražená potrava

Zdravim ,chci se zeptat jak dlouho může bejt potrava (myši atd...) nejdéle zmražená ? A jaký sou výhody a nevýhody předkládání zmražený/živý potravy ??

Nazdárek, moje zkušenost je taková, že pod myšky co mi zbydou dávám podklad pod kočky. Skvěle drží zápach a poměrně i dlouho. Dřív jsem dával myšky do hoblin a to začalo smrdět tak za 2 dny, teďka jim měním tak po týdnu, když had zrovna nežere teda. Zdárek