Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elaphe taeniura friesei

Chtel jsem se zeptat kdy asi se rodi maladata Elaphe taeniura friesei?Kolik v dospelosti asi meri? a jestli ji nebude male v dospelosti terarko o rozmerech 110x45x65 DxVxS??

Dovolil bych si na tento příspěvek reagovat.Vlastním tenuru<samice> která má neuvěřitelných cca 287cm.Taky jsem ji jednou snažil dát co se do ní vleze.Dal jsem ji 19 kuřat<více jsem jich už neměl> a na druhý den ještě 9 kuřat.Je fakt že ty poslední už nežrala takovou dravostí jak předchozí,ale přece jenom jsem si nedovolil ji více kuřat dát ze zdravotních důvodů hada.Zatím největší kořist dostala docela velké morče,sice ho žrala několik hodin,ale snědla.Krmím ji co 3 týdny většinou jedním morčetem a to prosřídávám s potkany,ty podávám co 2 týdny jednohoa kuřat co 2týdny 7,těmi krmím opravdu málo kdy.Jinak ji mám už odmala velmi krotkou.Je to perfektní a velmi atraktivní zvíře které rozzáří většinu terarijí.Je to celkem v terárku líný had,ale když ji pustíte ven tak v ten moment nevíte jesli máte chytat květínáče nebo hada aby někam nezalezl kdeby se mohl zranit;-)