Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pro Krokodýla POMOC

ahojda měl bych jednu prosbu. Teď jsem Julču vyndalz terárka, je pře svlekem, chtěl jsem zkusit, jak tady někdo radil dát ji na mokrej ručník do belíka a koukám, že má v jednom místě na břiše zelené šupinky. Nějak i nejdou jsem přadat fotky, chtěl jsem poprosi jistě zkušeného Krokodýla, jestli by mi na Martinsekyra@seznam neposlal mejlika a já bych mu poslal fotku těch zelenejch šupinek. A Jestli je nutno k veterináři. Díky Martin

Když se had svléká,začíná od hlavy.Potom kůži zachytí o různé předmněty v teráriu a svlékání pokračuje smněrem k ocasu.Počkej až se svlíkne,většina drobných poranění a šrámů se svlékne ze starou kůží.Jinak email na KROKODÝLA je na inzerátech,dneska tam jeden dával:-)