Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka proužkovaná

Čau chci se zeptat jestli nevíte něco o chovu těchto hadů a taky jak velký je potřeba terárko?Můžou se chovat aji v páru a o kolik by potom to terárko muselo být větší?A samozřejmně ještě nějaký informace o teplotě atd. jo a nevíte kde se daj sehnat?nejlíp od chovatele a jaká je jejich cena?mockrát děkuji...

V září s trochou štěstí budu mít mláďata sauritusek, letos se pářily pozdě.
Jinak s importama nebývá problém, jen bývají hodně plaché a nervní, takže je důležité aby se měly kam schovat, ideálně hustě osázené terárko, já používám umělé rostliny, protože všechno s prominutím zas... tak, že to ani nejde vydrhnout.